Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

НАТО проводить міжнародні військові навчання в Чорному морі

У Чорному морі стартували військові навчання «Посейдон 21», в яких беруть участь понад 700 представників шести країн НАТО.

Керувати навчаннями будуть Військово-морські сили Румунії, крім них в маневрах візьмуть участь військові з Франції, Греції, Іспанії, Сполучених Штатів Америки, Туреччини.

Навчання офіційно відкрилися в Констанці (Румунія) 27 лютого і триватимуть до кінця наступного тижня. Передбачається, що в навчаннях буде задіяно 13 військових кораблів, дев’ять літаків, вантажівка з піротехнічним обладнанням і підводного робота.

Під час навчань «Посейдон 21» військові будуть відпрацьовувати оперативні процедури НАТО з виявлення та знешкодження морських мін та саморобних вибухових пристроїв, послідовність дій для боротьби з авіацією, надводними кораблями і підводними човнами супротивника, а також маневри для буксирування пошкодженого корабля, поповнення необхідних запасів у морі і надання першої медичної допомоги.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.