Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Українські моряки загинули в Чорному морі

Інцидент стався в 70 морських милях (близько 130 кілометрів) від румунського порту Констанца. Двоє людей загинули.

Неподалік від румунського порту Констанца в Чорному морі зазнав аварії і затонув суховантаж Volgo Balt 179. Судно, яке належить компанії GSP Falcon врятувало десять з 13 членів екіпажу, двоє моряків загинули, пошуки ще одного тривають.

Судно Volgo Balt 179 випливало з Ростова-на-Дону, і затонуло в декількох десятках кілометрів від румунського порту Констанца. На борту було 13 осіб екіпажу (всі українці), двоє з них загинули, один вважається зниклими безвісти, а 10 - вдалося врятувати. Також про суховантаж відомо, що він належав естонській компанії і ходив під прапором Коморських островів.

Весь екіпаж судна - громадяни України.

Повідомляється, що судно подало сигнал лиха о 4:40 ранку за місцевим часом. Після цього на допомогу висунувся теплохід GSP Falcon. Вказується, що в районі місця НП були вкрай складні погодні умови - сильний вітер і хвилі заввишки до чотирьох метрів.

Судно було побудовано в 1973 році в Чехословаччині і належить до суден класу «річка-море».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.