Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Чоловік підпалив жінку у Манчестері

Чоловік знаходиться в розшуку в зв'язку з замахом на вбивство, в якому, за відомими даними, постраждалу облили бензином, а потім вона була підпалена.

49-річна жінка перебуває в критичному стані після того, як вона отримала близько 70% опіків тіла в результаті інциденту в Ньютон-Хіт, Манчестер, в понеділок вранці.

Поліція розшукує Стівена Арчера, 50 років, Вікторія Стріт, Опеншоу, в зв'язку з замахом на вбивство. Кажуть, він може бути носієм декількох пляшок з бензином.

Офіцери відвідали адресу на дорозі Сурбітон приблизно о 9.45, за повідомленнями, що чоловік навмисно підпалив жінку.

19-річній жінці вдалося врятуватися і вистрибнути цілою і неушкодженою з вікна другого поверху будинку, за допомогою сусідів, повідомляє поліція.

У вівторок, Сапт Аріф Наваз з поліції Манчестера, сказав: «У першу чергу наші думки з жертвою і її сім'єю. Це жахливий інцидент, і я не уявляю, що жертва переживає в даний момент. Ми можемо запевнити широку громадськість, що ми робимо все, що можемо, щоб знайти відповідальну особу».

«Наша велика багатопрофільна команда в даний час здійснює пошук Стівена Арчера. Ми припускаємо, що Стівен може перебувати на Опеншоу, де він живе, або в деяких інших місцях, де по наших даними у нього є зв'язки. Наш пошук, проте, не обмежується зазначеними областями».

«У нас є підстави вважати, що Стівен може мати з собою кілька пляшок з бензином в рюкзаку. Подібний чоловік був помічений, ми перевіряємо повідомлення».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь