Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пентагон розробив план оборонної реформи

pentagon_katcher

За даними видання Defence News, глава Пентагону Ештон Картер планує на протязі декількох тижнів проводити виступи, на яких будуть розкриті пропозиції щодо проведення реформи в сфері оборони. Основний акцент в проведенні реформи буде зроблений на модернізацію системи кібербезпеки і розширення державних повноважень в області збору інформації.

У 2017 фінансовому році, початком якого для США стане вересень 2016 року, Пентагон розраховує на отримання 583 млрд. доларів з бюджету країни, що на 2 млрд. перевищує фінансування за попередній період. Це офіційні дані, озвучені Обамою конгресу в лютому 2016, під час обговорення проекту бюджету.

Основна причина проведення реформи — «протидія російській агресії». Раніше вже повідомлялося, що на ці цілі Держдеп США готовий виділити в 2017 році 952 млн. доларів. На підтримку союзників в Європі і протистояння політиці РФ буде виділено 4,3 млрд. доларів.

Нагадуємо, що на початку року США представили нову військову стратегію в Європі. Документ містив 6 основних завдань в регіоні на кілька найближчих років. Головною з них стала задача по «стримуванню російської агресії». Іншими цілями в Європі були визначені боротьба З міжнародними загрозами і збереження стратегічних партнерств.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.