Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Меркель програла вибори партії євроскептиків

Минулої неділі в трьох землях Німеччині пройшли регіональні вибори, які політологи назвали як «неформальний референдум з питань проведеної урядом політики в міграційній сфері».

За підсумками виборів Християнсько — демократичний союз Меркель зазнав поразки на території двох з трьох федеральних земель. Партія правих євроскептиків «Альтернатива для Німеччини» обійшла партію Меркель по кількості голосів на всіх дільницях, отримавши тим самим місця в трьох ландтагах, тоді як партія Меркель пройшла тільки в один. В цілому, євроскептики пройшли в ландтаги половини федеральних земель, що стало значним ускладненням для утворення місцевих урядів.

День голосування був названий німцями «супернеділею», за аналогією з політичним «супервівторком» в США. За допомогою голосування були виявлені політичні настрої в країні, що відображають ставлення громадян до міграційної політики, що проводиться урядом. У ситуації, що склалася це стало важливим показником, так як в минулому році вибори пройшли тільки в двох землях, і то — до напливу біженців.

Подібні результати на виборах сигналізують про початок справжньої кризи в системі правління, яка може обернутися тим, що від Меркель відвернеться ще більше виборців.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.