Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мільйонам жителів Китаю вчені подарували шанс повернути свій зір

Китайські вчені з 2003 року проводять дослідження в галузі трансплантації рогівки тварин з метою подальшого лікування сліпоти у людей.

Китайські офтальмологи, використовуючи методи біоінженерії в своїх дослідженнях, подарували мільйонам жителів Китаю шанс повернути свій зір завдяки трансплантації рогівки ока свиней.

В кінці лютого в центрі офтальмології університету імені Сунь Ятсена в місті Гуанчжоу на півдні Китаю відбулася перша операція з трансплантації рогової оболонки ока свині хлопчикові 14 років, зір правого ока якого було пошкоджено петардою. Після успішної операції зір трохи відновився, пізніше в майбутньому він має покращитись.

Китайські вчені вже давно проводять дослідження з трансплантації рогівки різних тварин, але на думку експерта, біохімічний склад рогівки свиней і людини дуже схожий.

Щороку через пошкодження рогової оболонки ока або дисфункції, приблизно у 5 млн. китайців падає зір до нуля. Попит на трансплантацію рогівки сьогодні в рази вищий за пропозицію.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.