Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

НАСА показало унікальний знімок Сонця

Космічне агентство НАСА оприлюднило унікальний знімок Сонця. На ньому зображені сонячні магнітні поля, які пов’язані силовими лініями один з одним.

На сайті НАСА з’явився незвичайний знімок Сонця, який зроблений з допомогою даних, отриманих з Обсерваторії сонячної динаміки 12 березня 2016. В оригіналі дивовижне зображення виглядає по-іншому, але для кращого його сприйняття людьми фахівці спеціально «підфарбували» його за допомогою спектральних інструментів. Для цього вони використовували фото і багаторічні результати моделювання магнітного поля і різних вимірів.

Зображення демонструє сонячні магнітні поля, щільність яких не однакова. Зміни пов’язані з рухом матеріалу всередині Сонця і на його поверхні. Світлі плями показують магнетично активні регіони. «Білі нитки» представляють собою силові лінії, що зв’язують активні регіони.

Експерти агентства впевнені, що отриманий знімок допоможе вивченню природи сонячного магнетизму.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.