Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Євросоюз поверне нелегальних мігрантів в Туреччину

У Брюсселі Туреччина і Євросоюз прийняли пакетну угоду з міграції, повідомив Дональд Туск, голова ЄС. На думку європейських політиків, загальний план Туреччини і ЄС щодо вирішення міграційногї кризи повністю поважає права людини.

Спільно прийнятий план дій повинен скоротити приплив мігрантів через Туреччину в країни Європи. Досягнуті угоди передбачають повернення всіх нелегалів, які прибули з турецької території в Грецію, назад в Туреччину. Крім того, Євросоюз прийме легальних мігрантів-сирійців з Туреччини відповідно до принципу «один за одного».

Маріано Рахой, прем’єр-міністр Іспанії, впевнений, що керівництво ЄС ухвалило розумне рішення, яке допоможе багатьом людям уникнути загибелі і забезпечить їм гідне життя.

Влада Євросоюзу заявили також про готовність скасувати для турецьких громадян візи до кінця червня. Це станеться в тому випадку, якщо Анкара виконає необхідні умови. Домовленості будуть виконуватися з 20 березня поточного року.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.