Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Німеччина прискорила повернення золотого запасу зі сховищ за кордоном

В процесі роботи нової концепції зберігання золота, прийнятою ФРН, у Франкфурт були повернуті 366 тонн золота вартістю близько 11,5 мільярда євро.

За інформацією, що надійшла від президента Бундесбанку Йєнса Вайдмана 19 березня, федеральний банк Німеччини прискорено повертає запаси німецького золота із зарубіжних сховищ. За його словами розпочато роботу нової концепції зберігання золота, прийнятої ФРН, в процесі якої до 2020 року половина запасу німецького золота повинна бути перевезена до Франкфурта.

В даний час у Франкфурті знаходиться на зберіганні 1400 тонн або 41,5% золотого запасу Німеччини. Іншу частину збираються зберігати у Великобританії і в США. З Центробанком в Парижі договір про зберігання німецького золота планують розірвати.

За словами Вайдмана, для ФРН золотий запас є додатковою резервною валютою. Німеччина за обсягом золотого запасу знаходиться на другому місці в світі після США, який сягає 3400 тонн.

Формування золотого запасу Німеччини почалося після завершення економічного буму в 1951 році.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.