Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Теракти в Брюсселі підтвердили «теорію айсберга»

Теракти в Брюсселі 22 березня стали підтвердженням «теорії айсберга», яка описує модель підготовки практично всіх терористичних атак, пише європейське видання Business Insider.

«Теорія айсберга» стверджує, що основна частина терористичної мережі непомітна, як основа айсберга, від сюди теорія отримала свою назву. За кожним атакуючим терористом (верхівкою айсберга) стоять невидимі співучасники системи.

Це ж видання в іншій статті повідомляє, що в Бельгії ситуація з радикалами настільки серйозна, що у внутрішніх силових структур просто не вистачає фізичних сил контролювати її (ситуацію) і стежити за всіма потенційно небезпечними особами. Інформацію виданню повідомило джерело з правоохоронних органів.

«Нам просто не вистачає рук, щоб здійснювати стеження за чимось ще. У нас немає необхідної інфраструктури, щоб на належному рівні контролювати сотні підозрюваних у зв’язках з терористами осіб, і вести при цьому вже відкриті справи», — поскаржилося джерело західному виданню.

Раніше ЗМІ повідомили, що в Бельгії з залученням армії почалися рейди по всій країні.

Теракти в Брюсселі 22 березня стали причиною смерті 34 осіб, близько 200 осіб отримали поранення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.