Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Хакери Anonymous пригрозили ІДІЛ помститися за Брюссель

Anonymous, міжнародне угруповання хакерів, виклало в YouTobe, на своєму офіційному каналі, ролик з погрозами на адресу терористичного угрупування «Ісламська держава» . Хакери пригрозили ІД, що будуть відповідні дії з їхнього боку за атаку в Брюсселі.

Хакер, захований за маскою, нагадує, що боротьбу з ІДІЛ організація почала після листопадових терактів в Парижі. Боротьба ведеться щодня: закриваються твіттер-акаунти іділовців, на їх пропагандистські сайти влаштовуються облоги, а так само проводяться інші кібератаки. Крім цього Anonymous вкрала у терористів гроші. Поки свої дії терористи будуть продовжувати — ми не зупинимося, заявив хакер.

«Прихильники ІДІЛ — ми всюди, і ми знайдемо вас. Бійтеся! Нас більше, ніж ви припускаєте», — попередив він.

Звичайних користувачів Anonymous закликає приєднатися до боротьби з тероризмом, але не в плані кібератак, це вони просять залишити хакерам. Користувачам можуть запропонувати оголосити війну релігійній дискримінації. Вербувати мусульман до лав ІДІЛ терористи не зможуть, якщо інтегрувати їх в громадянське суспільство, впевнені хакери.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.