Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Китай жорстко відреагував на заяви США про підняття ставки

Банк Китаю миттєво і в жорсткій формі відреагував на слова Джеймса Булларда, який очолює Федеральний резервний банк Сент — Луїса, який сказав про те, що Штати мають намір продовжувати курс посилення монетарної політики і планують підвищення ключової ставки вже найближчим часом, всупереч очікуванням.

Народний банк Китаю практично послав своїм американським колегам застережливий сигнал, суть якого полягає в наступному: «Якщо ви маєте намір підвищувати ставки, то ми вашому плану, з підтримки на високому рівні фондових активів, влаштуємо проблеми».

Світ за кілька місяців 2016 року вже побачив кілька разів досить сильні і несподівані скачки курсу китайської валюти і ці приклади не помічати вже не можливо. За минулі два місяці Народний банк Китаю провів найбільшу девальвацію юаня.

Сигнал, який Вашингтону посилає Китай повинен стати холодним душем для ФРС. Раніше подібні «попередження» спрацьовували.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий