Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Хілларі Клінтон: ФБР розшифрує інформацію з телефонів терористів без участі Аррlе

Колишній держсекретар США виступила з заявою, що небажання компанії Аррlе надати допомогу в розшифровці даних з використовуваних терористами телефонів призвело до того, що спецслужбам країни довелося шукати «обхідний шлях» у вирішенні цього питання.

Терористи ІДІЛ використовують смартфони компанії Аррlе, знаючи, що система шифрування останніх знаходиться на високому рівні, що не дозволяє ФБР самостійно отримати дані з пристрою.

Під час свого виступу в Стенфордському університеті Каліфорнії, Клінтон зазначила, що вважає відмову Аррlе в наданні даних неправомірною, так як безпека громадян у виниклій ситуації повинна ставитися на перше місце, а система шифровки, яку надає Аррlе своїм користувачам, дала терористам серйозну перевагу, ускладнивши розслідування спецслужб. Крім того, можливість розшифровки інформації дозволила б запобігати новим злочинам, повідомила Клінтон.

ФБР було змушене шукати «обхідний шлях» — 22 березня співробітники організації повідомили, що знайшли спосіб самостійного злому пристрою.

Клінтон заявила, що це разове вирішення проблеми, і, в подальшому, подібні проблеми знову будуть поставати перед ФБР. На її думку, вирішити проблему може лише «створення двопартійної національної комісії», службовці якої, співпрацюючи з технічними фахівцями, працювали б над отриманням переваги перед ІДІЛ.

Нагадуємо, суд Каліфорнії вимагає від компанії Аррlе виконати вимоги влади США і зламати смартфон ліквідованого терориста Саїда Фарука, який брав участь в нападі на центр допомоги інвалідам в грудні минулого року. Компанія Аррlе відмовляється надати інформацію, мотивуючи це тим, що вся можлива інформація вже була надана співробітникам ФБР.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.