Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Король Йорданії розповів США про роль Туреччини в терактах у Європі

Король Йорданії провів конфіденційну бесіду з конгресменами США, в процесі якої розповів який внесок в теракти у Європі внесла Туреччина.

Вирішити проблеми в Туреччині, на думку Ердогана, можна, вдавшись до «радикальних ісламістських» рішень, а проникнення терористів до Європи — частина турецької політики, — заявляє король Йорданії Абдалла II.

«Потік терористів, які прямують до Європи, сходить з рук Ердогану, незважаючи на те, що його за це б’ють по руках», — вважає Абдалла II.

На думку короля Йорданії, проблема ІДІЛ непорівнянна з тією, як Третя світова війна, в процесі якої відбувається «боротьба із злочинцями» за участю християн, іудеїв і мусульман.

У своїй бесіді з американськими конгресменами, Абдалла II запевнив співрозмовників у готовності йорданських військ спільно з британськими та кенійськими «перетнути межу» для нанесення ударів по сомалійському терористичному угрупуванню Харакат Аш-Шабааб, пов’язаному з Аль-Каїдою.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.