Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Болівії сталася сутичка фермерів з поліцією

Фермери Болівії влаштували протест в центрі міста через невдоволення низькими закупівельними цінами на молочну продукцію.

Виступ молочних фермерів був звернутий до влади з вимогою збільшити закупівельні ціни на молочну продукцію. Маніфестанти погрожували втопити Болівію в молоці. Мирна хода переросла в сутичку між фермерами та поліцейськими.

Проти молочних фермерів силовики застосували сльозогінний газ. Фермери у відповідь почали закидати поліцейських пляшками і камінням, перекрили автомобільні дороги до молокозаводів і встановили стихійні блокпости.

Один з фермерів обурюється: «В день я виробляю до 220 літрів молока. Мені його потрібно реалізувати якомога швидше. Треба годувати худобу, виплачувати зарплату робітникам і платити кредити. А тепер влада заявляє, що готова купувати всього 93 літри молока і за зниженою ціною. Ми знаходимося на межі виживання».

До 2020 року щорічне споживання молока збільшиться до 100 літрів в день на людину, заявляла раніше влада Болівії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.