Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Латвійські фермери знову просять допомоги у ЄС

«Ціни падають, втрати виробників молока ростуть», прокоментував ситуацію на ринку молочної продукції в Латвії міністр землеробства Яніс Дуклавс.

Латвійським фермерам, які постраждали від заборони Росії на продовольчий імпорт, підтримка від Євросоюзу виявилася недостатньою. Про потрби фермерів в допомозі з боку ЄС на зборах міністрів рибного і сільського господарства, які відбулися в Брюсселі, розповів міністр землеробства Яніс Дуклавс.

«Вжиті заходи не стимулюють стійкий стан ринку, тому в Латвії положення в молочному секторі досить складне. Ціни знижуються, а втрати у виробників молока збільшуються. Свинарська галузь також зазнає труднощі. Для запобігання загрозливої ​​ситуації для фермерських виробників молока і свинини, потрібні термінові заходи ЄС з надання фінансової допомоги», — повідомляє Дуклавс.

На його думку, Єврокомісія у разі, коли фермер міг би зайнятися іншим виробництвом, не повертаючи отримані кошти, і не приймаючи щодо аграрія штрафних санкцій, повинна взяти на себе більше відповідальності за прийняття правильних рішень.

Фермерські господарства Балтійських країн на початку березня відправили лист Філу Хогану комісару по сільському господарству ЄС з проханням про вжиття заходів, що пом’якшують наслідки від санкцій.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


  • Koltakov Alex

    Что это за бизнес, который нужно постоянно поддерживать? ЕС платит за имперские амбиции Вашингтона.