Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Німеччина виявилася на останньому місці по безпеці авіаперельотів

Німеччину поставили на останнє місце по забезпеченню безпеки пасажирських авіаперельотів серед країн Європи. Такі дані представлені в звіті EASA (Європейське агентство авіаційної безпеки), які оприлюднила газета Wall Street Journal.

У статті наголошується, що в одній з найбільш розвинених економічно країн Європи, яка має міжнародний аеропорт Франкфурт-на-Майні і ще ряд авіавузлів з найбільшою популярністю, в області безпеки виявлено 18 невирішених проблем. Навіть в таких дрібних і менш розвинених державах, як Боснія і Герцеговина, Албанія і Словенія проблем з безпекою виявилося менше, ніж в Німеччині, зазначає газета.

Крім проблем з безпекою в аеропортах, EASA виявило серйозні порушення в недотриманні норм навчання екіпажів літаків і недотримання обмежень на час їх роботи. Видання нагадує, що однією з найважливіших умов при забезпеченні безпеки польотів ставиться питання про стомленність екіпажу.

У 2011 році, за даними видання, ряд європейських країн отримали попередження від EASA через недотримання заходів, які забезпечують безпеку польотів, була серед них і Німеччина, яка, відповідно до нинішнього звіту, порушення так і не усунула.

Відзначається, що EASA оцінює в своїх звітах роботу не авіалінії, а державних відомств, що відповідають за авіаційну безпеку. А такі авіакомпанії, як Lufthansa в Західній Європі щодо забезпечення безпеки пасажирських авіаперельотів посідають одне з перших місць.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий