Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Барак Обама пояснив чим загрожує Британії вихід з ЄС

Президент США фактично виставив Великобританії ультиматум. Обама попередив Лондон, що, в разі виходу країни зі складу Євросоюзу, на переговори про торговельну співпрацю зі Сполученими Штатами доведеться чекати десятиліттями.

На спільній конференції з Девідом Кемероном, Барак Обама, який прибув з візитом в Лондон, заявив, що в разі виходу Сполученого Королівства з ЄС, двосторонніх торговельних відносин в найближчі роки Лондону не бачити. США націлені на укладення угоди з Євросоюзом в цілому, а «Британія опиниться в кінці черги».

Обама пояснив, що для його країни важливіше «мати доступ до найбільших ринків, в яких бере участь велика кількість країн». Це, за словами американського лідера, «набагато ефективніше, ніж укладення одиничних договорів з окремими країнами».

Саме тому, США не будуть прагнути до двосторонніх переговорів з Великобританією, перш ніж відбудуться переговори з ЄС, і може пройти п’ять, а може і десять років.

Девід Кемерон, активно виступає проти виходу країни зі складу Євросоюзу, додав, що положення, яке країна займає, будучи членом ЄС, дозволяє їй «залишатися в безпеці», активно розвиваючи, при цьому, економіку.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.