Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Обама зруйнував міф про бездоганність демократії в США

Барак Обама зруйнував міф про бездоганну демократію в США. Американський президент зізнався, що демократичні інститути країни мають серйозні проблеми.

На нещодавній зустрічі зі студентами — журналістами Барак Обама повідомив, що демократія в США вже не працює так добре, як цього хотілося б. Таке зізнання президент змушений був зробити після того, як один з учасників бесіди нагадав про проведене агентством Рейтер опитування, згідно з яким, майже половина громадян країни переконані в тому, що нинішні президентські вибори супроводжуються махінаціями. Студент поцікавився у глави держави, чи має намір адміністрація «відновити віру в демократію».

«Абсолютно немає ніяких сумнівів, що наша демократія працює не так, як повинна» — відповів Обама, підкресливши, що цим він займається «з самого першого дня своєї діяльності як політика».

Тим часом, глава Білого дому закликав журналістів — початківців допомогти в «зниженні рівня цинічних настроїв в соціумі», попросивши поменше писати про те, що » щось, десь не працює «, а побільше звертати увагу на ті «речі, які працюють і працюють реально добре».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.