Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

НАТО перекине військових до східних кордонів з РФ

У Балтійському регіоні західними країнами НАТО заплановано розміщення чотирьох батальйонів військовослужбовців. Посилаючись на військові джерела в США і в Європі про це повідомило видання Wall Street Journal.

В рамках посилення на сході Європи присутності Північноатлантичного альянсу, за даними газети, США планують направити туди два батальйони, ще по одному планують надати ВС Великобританії і Німеччини. Таким чином загальна чисельність військовослужбовців складе 4 тис. осіб.

Цю цифру підтвердив Роберт Уорк, заступник міністра оборони США. В інтерв’ю виданню він пояснив посилення в Балтиці військової присутності альянсу із збільшеною в цьому регіоні активністю Росії. Навчання російських військових поблизу литовських, латвійських і естонських кордонів Уорк назвав «вкрай провокаційною поведінкою».

На саміті НАТО, який пройде у Вашингтоні в липні, буде прийнято остаточне рішення про перекидання в Балтійський регіон військових.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий