Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Бойовики ІДІЛ намагаються відрізати основний шлях на Пальміру

Бойовики ІДІЛ атакували позиції сирійської армії в п'ятнадцяти кілометрах від військової авіабази Т4, яка розташована в 70 км на південь від Пальміри, на трасі Хомс-Пальміра.

Траса Хомс-Пальміра вважається єдиною дорогою, що зв'язує Пальміру з іншими територіями САР, які контролюються урядовими військами. Із заходу, сходу і півночі території знаходяться під владою ІДІЛ.

Терористичне угрупування вночі спробувало просунутися до Т4 з боку Кар'ятейн. Але атака була дуже слабкою і була швидко відбита. На даний момент сирійська армія повністю контролює трасу від Пальміри в Хомс.

9 травня бойовикам вдалося закріпитися на висоті в п'ятнадцять кілометрів від авіабази, поруч із занедбаною казармою. Тиждень тому бойовики ІДІЛ зробили спробу прорватися до цієї трасі зі сторони, де знаходяться газові родовища «Шаєр». Тоді терористи захопили частину газового поля з двома діючими колодязями.

Пальміра майже рік перебувала під контролем бойовиків. Вони за цей час зруйнували ряд знаменитих древніх пам'яток.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь