Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

НАТО звинуватило Іспанію в зраді

Іспанія дає дозвіл російським бойовим підводним човнам і кораблям проходити дозаправку в Сеуте, на військовій базі, що знаходиться в 30 км від Гібралтару. НАТО, в зв'язку з цим, звинуватило Мадрид в зраді
інтересів блоку. 

Видання повідомляє, що з 2011 року в даний порт зайшло приблизно 57 російських підводних човнів і суднів. Військові аналітики Північноатлантичного альянсу вважають, що таким чином Гібралтар є чи не основною базою РФ в Середземному морі. Вони заявили, що така поведінка Іспанії дозволяє Москві розширювати свою сферу військового впливу, так як має вільний доступ до портів в південних морях.

«Іспанія своїм дозволом користуватися портом в Сеуте військовим кораблям РФ, сильно підриває солідарність всередині альянсу», - підкреслив Джо Піттс, представник конгресу США.

Він запропонував внести застереження у військовий бюджет Штатів, що дозволяє вимагати звіти від держав, які надають свої порти військовим суднам РФ.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь