Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Росія стала "яблуком розбрату" для членів G7

Члени «Великої сімки», зустріч яких проходить в Японії, розділилися в думках з приводу Росії. Якщо Великобританія і США виступають за продовження тиску, то Франція і Японія - за співробітництво. Про це пише японське видання Mainichi Shimbun.

Під час саміту G7, підкреслює газета, стала добре помітна різниця в думках його учасників щодо Росії. Якщо  президент Франції Олланд і японський прем'єр Абе виступали за зближення, то лідери Великої Британії та Сполучених Штатів не зрушили з своїх жорстких позицій. Таким чином, для членів «Великої сімки» Росія стала "яблуком розбрату».

Ці розбіжності виникли в зв'язку з відсутністю належного прогресу у втіленні Мінських угод. У японських владних колах впевнені, що і зараз можна співпрацювати з РФ, наприклад, для врегулювання сирійського конфлікту.

Прем'єр-міністр Британії Кемерон, в свою чергу, зазначив, що «не можна забувати, що Україна є жертвою російського вторгнення».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь