Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Експерти назвали наймиролюбнішу країну

Австралійський Інститут економіки і миру оприлюднив список наймиролюбніших країн. На думку авторів дослідження, за останній рік світ став більш небезпечним. Обстановка абсолютного миру зберігається лише в 10 державах.

У Сіднеї експерти Інституту економіки і миру оприлюднили список наймиролюбніших країн. Наймиролюбнішою державою автори дослідження назвали Ісландію. Наступними в списку значаться Данія, Австрія та Нова Зеландія.

Найбільш несприятливою з точки зору миролюбності країною визнана Сирія. Україна виявилася 156-ю зі 163 держав в рейтингу.

В абсолютному мирі живуть мешканці десяти країн. Експерти відзначили, що В’єтнам, Катар, Панама, Чилі, Японія, Ботсвана, Коста-Ріка, Уругвай, Маврикій і Швейцарія не залучені ні в зовнішні, ні у внутрішні конфлікти.

Автори дослідження уточнили, що з моменту публікації торішнього дослідження світ став небезпечнішим. Головними проблемами стали міграційна криза і загибель людей при терактах.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий