Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вчені розкрили таємницю чорних дір

Вчені з Португалії розкрили таємницю чорних дір, зазначивши, що об’єкт не потрапляє в «глухий кут» і не розпадається, як було відомо раніше.

Так, видання Classical and Quantum Gravity повідомляє, що потрапивши в чорну діру предмет переходить в інший вимір. Чорна діра — це своєрідна «кротова нора», яка з’єднує два простори.

До такого висновку вчені прийшли переглянувши поняття про гравітацію і про структуру простору та часу, які закладені теорією відносності. На основі отриманих даних дослідники пояснили, що чорні діри не завжди є сингулярністю, а навпаки — в тій точці, де повинна бути розташована сингулярність знаходиться вхід в тунель між двома просторами.

При цьому, не дивлячись на величезну гравітацію, яка породжується чорною дірою, частинки будь-яких об’єктів здатні пройти через неї, не втративши зв’язок між собою. Однак, як зазначили самі автори даної теорії, дана інтерпретація навряд чи буде сприйнята позитивно в науковому товаристві і не є ортодоксальної.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий