Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пролежавший 70 років на дні озера Bugatti був виставлений на аукціон

Рідкісний Bugatti 22-ї серії 1925 року випуску, який дістали з дна озера, після більш ніж 70 років перебування під водою виставлений на міжнародний аукціон. Стартова ціна раритетного автомобіля становить 130 000 доларів.

Непроста доля цього авто почалася в 1925 році, коли він був виготовлений в італійському місті Брешія, і проданий через деякий час у Франції. У 1936 році власник авто вирішив продати його в Швейцарію, однак при перетині швейцарсько-італійського кордону зіткнувся з вимогою сплатити за машину великий податок. Не бажаючи розлучатися з великими грошима, власник кинув Bugatti прямо у митного поста, розташованого біля озера Маджоре. Не придумавши нічого кращого, митники скинули авто в озеро, де воно і пролежало на 5-метровій глибині до наших днів, поки не було виявлене, і підняте на сушу.

Виставлений на аукціон раритет вже зацікавив багатьох колекціонерів. Незважаючи на 70-річне перебування під водою Bugatti зберігся в непоганому стані.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий