Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З 2017 року вулиці Дубая почнуть охороняти роботи-поліцейські

В рамках 36-ї міжнародної виставки інформаційних технологій регіону Перської затоки GITEX Technology Week 2016, департамент поліції Дубая представив прототип робота-поліцейського, який приступить до патрулювання міста з 2017 року.

Поліція Дубая не ділиться усіма подробицями проекту, проте відомо, що подібні роботи будуть охороняти правопорядок Дубая у великих кількостях. І це станеться протягом 4 років.

Відзначається, що нова модель своїм зовнішнім виглядом нагадує якусь подобу манекена, і вона не здатна самостійно влаштовувати погоні за правопорушниками або затримувати їх. Завдання робота полягатимуть в більш простих речах — підказати дорогу, зафіксувати правопорушення на відео, викликати наряд в разі потреби та інше.

У липні цього року в Дубаї стартував проект, метою якого є об’єднання досвіду і зусиль провідних світових підприємств і підприємців для якнайшвидшої реалізації ідеї «робополіціі» в місті.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий