Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Нібіру знову загрожує знищити все живе на Землі

До таких невтішних прогнозів прийшли експерти, що займаються вивченням цієї загадкової планети. За їхніми розрахунками Нібіру наблизиться до землі через 278 днів.

Вся загроза зближення планет полягає в тому, що з невідомих причин Нібіру впливає на швидкість обертання Землі, сповільнюючи її хід майже на 1 градус в день.

За прогнозами вчених, з 13 вересня до 1 січня 2017 року цей показник досягне 23, 5 градусів. Центр тяжіння Нібіру зосередиться в південному полюсі Землі, що спричинить зміну полюсів. Внаслідок цього утвориться хвиля заввишки до 60 метрів, яка змиє все на своєму шляху, почнеться процес танення льодовиків.

У разі зміни полюсів, це призведе до утворення штормів зі швидкістю вітру в 400 км / год, до появи 11 -бальних землетрусів і виверження вулканів.

Якщо зміна полюсів все таки станеться, то тепла течія Гольфстрім зупиниться, і на Землі настане новий Льодовиковий період.

Чи залишиться це черговою інтернет — страшилкою, або на цей раз все серйозно, — покаже час.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий