Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наймасовіше самогубство китів в історії

Біля берегів Нової Зеландії сталося наймасовіше самогубство китів в історії. За даними департаменту охорони навколишнього середовища Нової Зеландії, на берег викинулося більше 400 китів. На місце трагедії прибули волонтери, які намагаються врятувати ссавців, але більше 70 % китів вже загинуло.

«На берег викинулося 416 китів, це один з наймасовіших випадків самогубства китів в історії країни. Співробітники департаменту, волонтери і місцеві жителі намагаються врятувати живих китів. Вони відправляють їх у відкрите море під час припливу, але шанси на те, що кити виживуть, невеликі», — інформує відомство.

Порятунок поки ще живих особин ускладнюється тим, що прибережні води заповнені трупами загиблих тварин, які заважають китам повернутися в море.

Місцеві жителі та волонтери організували на місці трагедії живий ланцюг в прибережних водах, щоб запобігти повторній спробі китів викинутися на берег.

Причини трагедії поки остаточно не встановлені.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.