Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Правила підбору сережок

Біжать століття, а сережки для сучасників є незамінним прикрасою підкреслює індивідуальність, так само як і для наших далеких предків. Традиція проколювати вуха дуже давня і властива всім народам світу без винятку.

Майстри-ювеліри намагаються догодити всім і створюють різноманітне безліч форм і різноманітність сережок. Існує кілька правил підбору сережок. Сережках так де притаманні модні новинки. Але вибираючи нову пару, варто більше керуватися особливостями будови свого обличчя. Не менш важливий фактор при підборі ювелірних прикрас є спосіб життя — робота або привід, куди ці сережки будуть одягатися.

Завдяки вдало підібраним сережках можна візуально відкоригувати неправильність овалу обличчя. Так при круглому обличчі підійдуть довгі, довгасті форми, які витягують овал. Вузьке обличчя допоможуть зробити більш гармонійним великі і круглі сережки. Власницям правильних рис обличчя можна носити практично всі форми сережок.

До речі, вас може зацікавити сеть ювелирных супермаркетов, в яких ви можете придбати якісні та вишукані ювелірні прикраси за найкращими цінами!

Якщо в сережках знаходяться камені, то вони повинні поєднуватися або контрастувати з кольором очей, а так само гармонійно поєднуватися з одягом. Для повсякденного носіння краще вибрати сережки не важкі, з простим малюнком, а для вечора підійдуть більш мудрі, великі, з каменями. До речі, дорогоцінні камені, особливо діаманти, розкриваються ввечері, при яскравому штучному освітленні, тоді їх межі починають грати мільярдами іскор.

Для юних модниць підійдуть нехитрі сережки, пуссети. Прикраса з камінням, особливо з великими, більш підходять зрілим жінкам.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий