Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Навіщо потрібна плівка для ставка?

Доглянутий сад, ставок — все це мрія будь-якого власника заміського будинку або дачі. Наявність власного водойми на присадибній ділянці дозволить насолоджуватися красою природи, отримувати естетичне задоволення кожен літній день.

Для організації ставка знадобиться ПВХ плівка. Вона буде виконувати роль ємності, яка не дозволить воді витекти зі ставка.

Переваги використання ПВХ плівки

  1. Відсутність гниття і цвітіння води.
  2. Збереження первинних контурів водойми.
  3. Сумісність з навколишнім середовищем і організмами, які населяють ставок.
  4. Перешкода від шкідливих мікроорганізмів і комах.
  5. Забезпечення простого догляду за ставком.
  6. Можливість використання на будь-якій поверхні.

Якщо вам потрібна пленка для пруда, придбати її ви зможете в магазині planetaplast. Тут пропонується великий вибір матеріалів для будівництва басейнів.

Головним плюсом плівки ПВХ є прекрасна стійкість до біоагрессіі, екологічність. Стійкість до розриву у такої плівки дуже висока. Також високим є коефіцієнт еластичності і коефіцієнт тертя. Це робить простим монтаж дна, а також оформлення ділянок біля берега. ПВХ плівка має двошарову мембрану і велику щільність, ніж у води. Так що її використання буде гарантувати вам 100% герметичність. Плівка стійка до морозів, їй не страшний ріст кореневої системи. Вона має високу хімічну стійкість.

З усіх способів організації гідроізоляції водойми ПВХ плівка є найпопулярнішим варіантом. Вона коштує недорого і не вимагає спеціальних знань і навичок для її укладання.

Для багатьох покупців вартість гідроізоляційних матеріалів є головним фактором, на який вони звертають увагу при покупці. Вартість плівки ПВХ дуже приваблива. Тому вона користується великою популярністю у покупців.

Така плівка є нешкідливою для навколишнього середовища і для людини, стійкої до ультрафіолетового випромінювання. До неї не липне бруд, вапняний наліт, її легко експлуатувати. Плівка є естетично дуже приємною.

За допомогою неї ви зможете легко змінити дизайн і стиль своєї дачної ділянки, організувати гарний ставок, забезпечити йому гідроізоляцію.

У водоймі, в якому покладена ПВХ плівка, можуть прекрасно жити риби. За допомогою даного матеріалу ви зможете побудувати водойму самостійно і за невелику суму.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.