Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

В Україні фіксується зростання захворюваності на ботулізм

В Україні з початку 2019-го року, фіксується зростання захворюваності громадян на ботулізм. Відповідна заява надійшла сьогодні, 17 липня, від відділу комунікацій Держпродспоживслужби України.

У відомстві розповіли, що в першому півріччі небезпечна хвороба була зафіксована в 56 випадках, в результаті чого постраждали 63 людини. Відзначається, що від ботулізму за вказаний період померло 4 пацієнта.

«За 6 місяців поточного року в Україні медики зафіксували 4 летальні випадки хвороби. При цьому, потрібно зазначити і зростання захворюваності», - констатував Олексій Даниленко, начальник відділу організації санітарно-епідеміологічного розслідування відомства.

Він додав, що серед усіх випадків смертельної недуги, участь в розслідуванні яких взяла Держпродспоживслужба, 31 випадок пов'язаний з вживанням потерпілими рибної продукції.

Збільшенням кількості захворювань стурбовані фахівці. В даний час вживаються необхідні заходи з боку профільних відомств.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь