Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Безвідсотковий кредит

Безвідсотковий кредит привабливий своїми умовами, чим суттєво виграє у виборі споживачів по його оформленню. Однак, насправді суть його полягає в декількох важливих моментах.

Якщо брати безвідсотковий кредит по кредитній карті, то за умовами такого договору враховується сумлінне погашення щомісячного мінімального розміру плати у встановлений пільговий період. У цьому випадку, важливо вчасно погашати ліміт, не переходячи межу терміну і протягом декількох днів, до списання коштів, не знімати готівку і не оплачувати товар в магазині. Але найчастіше такий підхід застосовується лише до безготівковим розрахунком, залежно від умов банків. Єдиним секретом в цій системі розрахунків є щорічне обслуговування карти. Однак, при регулярному користуванні карти, сума комісій за обслуговування буде абсолютно непомітною.

До речі, якщо вас цікавлять ccloan отзывы, тоді на сайті microzaem.com.ua ви можете почитати правдиві відгуки про цю організацію.

У разі безвідсоткового кредитування побутової техніки відсоток за користування кредитом банк закладає у вартість товару. Але при цьому можуть бути додані різноманітні комісії за розгляд заявки та оформлення документів. Тим самим, подібний метод призводить, в кінцевому підсумку, до подорожчання товару.

Також, безпроцентні кредити торгові мережі пропонують на товар, який залежався вже на скалада, і його необхідно в короткий термін реалізувати. В умовах жорсткої конкуренції з метою виходу з ситуації, що склалася і поповнення прилавка новими, більш сучасними продуктами, магазин знижує ціну товару і виставляє його на продаж, щоб покупця привернула доступна вартість в купе з кредитів в 0%.

Моніторинг окремих банків з умови безвідсоткового кредитування виявив, що такі кредити запитуються населенням частіше, ніж стандартні види кредитування, хоча по суті, вартість їх не дешевше, а буває навіть і дорожче кредитів з початковим внеском.

Сподіваємося, що стаття вам допомогла і ви почерпнули з неї для себе якусь корисну чи пізнавальну інформацію. Чекайте нових публікацій вже скоро.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.