Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Другий конкурс сайтів WEB AWARDS UA стартує з початком 2019 року

Мабуть, для кожної компанії кінець року — це час підведення підсумків, оцінки своїх досягнень. В IT сфері також проводять конкурс на найкращий сайт – WEB AWARDS UA. Зовсім скоро розпочнеться реєстрація претендентів на звання найкращого сайту країни. Що це за премія і що вона дає номінантам?

Ця нагорода створена спеціально для людей, що працюють у сфері розробки та створення Інтернет ресурсів. Сфера інформаційних технологій досить довго залишалась непоміченою, хоча це фундаментальна та важка праця цілої групи спеціалістів та майстрів.

Декілька слів про конкурс

У 2017 році було прийнято рішення про проведення щорічного конкурсу, де відбувається нагородження майстрів, які створюють найкращі сайти та мобільні додатки. У 2018 захід буде проводитися вдруге, але розпочнеться він лише з початком 2019 року.

Організатором заходу виступає портал IT Rating – перший в Україні незалежний сервіс оцінки веб-ресурсів. WEB AWARDS UA – це більш ніж 200 найкращих робіт, 800 досвідчених веб-студій, 20 цікавих номінацій та 25 кваліфікованих експертів.

Як проходить змагання?

Конкурс сайтів проводиться в декілька етапів. Кожен з них має свої чітко виділені рамки:

 1. Подача заявок на участь 15 січня – 10 травня 2019 року.
 2. Народне голосування – стартує паралельно з подачею робіт з 20 лютого, і триватиме до 20 травня 2019 року.
 3. Голосування членів комісії – з 10 по 20 травня 2019 року.
 4. Оцінка результатів голосування та визначення фіналістів конкурсу – 20 – 25 травня 2019 року.
 5. Урочисте нагородження переможців та вручення пам’ятних сертифікатів – 28 травня 2019 року.

Чому варто взяти участь у нашому конкурсі?

WEB AWARDS UA – це не просто запекла боротьба майстрів своєї справи та пам’ятна відзнака. Наш конкурс дає також і інші привілеї, про які вам варто дізнатись:

 1. Перемога та участь у змаганні – це гарний спосіб реклами у популярних ЗМІ.
 2. Вас почнуть впізнавати, а рейтинги суттєво підвищаться.
 3. Перемога гарантує вам не лише нових зацікавлених клієнтів, але і підвищення цін на ваші послуги.
 4. Кожен учасник отримує повну, кваліфіковану оцінку експертів щодо свого сервісу.
 5. Участь у конкурсі дозволяє отримати посилання від авторитетного ресурсу.
 6. На кожному етапі голосування ви можете отримувати додатковий трафік.
 7. Окремі переваги отримують і компанії, що шукають професійних розробників, адже ознайомившись з результатами змагань, вони зможуть стати клієнтами кращих майстрів.

Крім того, вас обов’язково згадають у прес-релізах заходу, ваша студія увійде в історію, як номінант престижної нагороди, а можливо і як її переможець.

Як стати номінантом конкурсу?

Прийняти участь у змаганні зовсім не важко. Вам потрібно зайти на сайт організатора та заповнити відповідну форму, щоб зареєструватись. Коли ваша заява буде розглянута, з вами зв’яжуться наші менеджери. Щоб підтвердити участь, необхідно одноразово сплатити внесок. Далі вам залишається чекати підсумків конкурсу, можливо саме ви станете володарем омріяного сертифіката переможця.

Тому поспішайте зареєструватися, адже час плине швидко.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий