Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги паркетної дошки

Сьогодні існує велика різноманітність підлогових покриттів. Серед основних видів, найбільшою популярністю користується паркет. Він був винайдений шведськими виробниками. Паркет виготовляється з міцних і якісних матеріалів. Його можна використовувати в будь-яких приміщеннях, так як такий виріб вважається універсальним. Паркет має безліч переваг, порівняно з аналогічними товарами.

Особливості паркетної дошки

Паркетна дошка має різну ціну, яка залежить від виду обраної продукції. Кожна людина, перш ніж вирушати за покупками, повинна визначитися з кольором і текстурою паркету. Обов’язково, варто ознайомитися з усіма характеристиками цього товару, а також звернути увагу на експлуатаційні властивості самого покриття і його розмір. Якщо вас цікавить паркетна дошка, то радимо перейти на сайт https://toparket.com.ua/ вже зараз.

Паркет має велику кількість переваг, тому не дивно, що багато хто віддає перевагу саме такому виду підлогового покриття. Пол завжди виглядає дуже красиво, та ще й має відмінні експлуатаційні характеристики.

Перевага паркетних дощок

Серед всіх переваг, якими володіють паркетні дошки, слід виділити основні:

  1. Класичний малюнок. Кожен виробник намагається випускати паркет з привабливими малюнками, які відображають природну і натуральну деревину. Отримана підлога, в кінцевому рахунку, виглядає дуже ефектно.
  2. Матеріал, при необхідності, можна фарбувати в будь-який колір. Завдяки цьому створюється ще більш вишуканий і незвичайний інтер’єр в кімнаті.
  3. Велика розмаїтість обраних матеріалів для виробництва паркету. Так, виробники можуть використовувати венге, дуб, ясен, акацію і навіть багато інших видів екзотичних дерев.
  4. Відмінне захисне покриття. Зверху, вироблений паркет, покривається захисним шаром і стійким лаком, не менше, ніж у 7 шарів. Він застигає тільки під впливом ультрафіолетових променів. Завдяки таким властивостям, паркет довго не зношується і не піддається негативному впливу хімічних речовин.
  5. Всі дошки володіють оригінальною замковою системою, яка суттєво спрощує процес монтажу всього паркету.

Всі вироблені дошки відрізняються відмінними характеристиками, відмінними властивостями і гарною якістю. Паркет виготовляється відповідно до встановлених норм.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий