Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Опис та призначення деяких видів автоклавів

Лабораторні автоклави стануть найкращим вибором для підприємств з невеликим об'ємом виробництва, лабораторій і виробників продуктів харчування, яким потрібно підбирати схему стерилізації для новинок продукції.

Дане стерилізаційне обладнання ідеально підходить для визначення схеми стерилізації нових продуктів, оскільки відтворює стерилизационную середу на реальному виробництві, має функцію вимірювання величини F0 для масового виробництва, знижує втрати продукції в експериментах і покращує коефіцієнт продуктивності. Крім цього, ці електричні парові автоклави мають два способи нагріву, а саме нагрів парою і електронагрів.

Можливі розробки і виробництво різних автоклавів на замовлення, відповідно до специфіки вашого виробництва.

Застосування

Лабораторний автоклав ідеально підходить для скляної тари, металевих упаковок, пластикових упаковок і м'яких упаковок. автоклав для стерилизации в Полтаве можна придбати за посиланням.

Як вибрати автоклав для стерилізаційної в стоматології?

Без сучасного і якісного автоклава складно уявити роботу стоматології. Якщо ви вибираєте автоклав в стерилизационную для стоматологічної клініки, дана стаття - для вас.

Вибір автоклава залежить від трьох найбільш важливих критеріїв:

 1. Обсяг інструментів для планованої укладання.
 2. Параметри інструментів (гладка поверхня, наявність внутрішніх каналів, щілин, ніш).
 3. Матеріал, з якого виготовлені інструменти (метал, пластик, силікон).

Дуже важливий параметр автоклава - це його клас.

 1. Автоклави класу N - підходять для обробки гладких суцільнометалевих інструментів
 2. Автоклави класу S - інструменти без складних порожнин, в упаковці або без, а також матеріали та розчини. Автоклави цього класу дешевше, забезпечені вакуумної сушінням, але не мають Передвакуум.
 3. Автоклави класу B - найбільш функціональні і практичні, оскільки обмеження і протипоказання для проведення стерилізації в цих камерах - практично відсутні. Це обладнання має великий спектр технічних можливостей.

У чому його переваги?

 1. Компактний розмір - можна розмістити на столі, обсяг автоклава 8 літрів.
 2. Автоклав повністю автоматичний з предзаданного набором програм для автоклавування.
 3. Можна стерилізувати рідини
 4. Запис всіх стерилизаций на USB-носій
 5. Захист від запуску при недостатній кількості води
 6. Датчик визначення завантаженості лотка
 7. Автоклав відповідає стандарту EN 13060

Якщо вам недостатньо обсягу 8 літрів, є автоклави на 18 і 23 літри.

Даний автоклав підійде не тільки для роботи в стоматології, а й в салоні краси, центрі здоров'я, багатопрофільному медичному центрі.

Безсумнівна перевага - автоматична робота і можливість стерилізації рідин, тканини. Дана модель набагато могутніше більшості китайських автоклавів.

Купуючи якісний автоклав ви дбаєте про своїх пацієнтів і персонал, економите час і кошти.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь