Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно обрати якісний мед

Мед, так ложкою: які сорти натурального десерту найбільш корисні для вживання

Дуже важлива тема, так як мед є для багатьох постійним гостем на кухні, адже він дуже корисний і смачний. Правда, корисним він стає, якщо вибрати якісний, а це не так вже й просто.

Сорти меду підрозділяються на темні і світлі, в залежності від рослини, яке служить для нього джерелом походження.

Корисними властивостями володіє будь-який натуральний мед від bartnik.ua, так як в його складі міститься багато різних вітамінів, мікро- і макроелементів. При цьому різні сорти меду мають свої відмінні корисні властивості.

Як перевірити Мед на натуральність?

Спочатку розглянемо кілька фактів, як вибирати мед в магазині:

  1. Повинна бути вся маркування на упаковці. Склад, терміни придатності та дата виробництва, БЖУ, виробник і так далі;
  2. Дивіться, щоб було вказано ДСТУ на упаковці;
  3. Не купуйте мед неприродного кольору, наприклад, зелений або рожевий;
  4. Якщо ви зачерпнули мед, то він повинен тягнутися безперервної цівкою, утворюючи при цьому гірочку.
  5. Якщо він стікає, як вода, то мед досить зрілий, і в процесі зберігання може заграти.
  6. Рідкий мед повинен бути однорідним і прозорим. Ніякого осаду не повинно бути;
  7. Не повинно бути ніяких сторонніх запахів;
  8. Взагалі купуйте мед у перевірених виробників.

Як розповіла директор компанії з виробництва та переробки меду, фахівцями доведено, що велика кількість антиоксидантів міститься в меді темних сортів.

«При цьому кожен з них унікальний по-своєму: наприклад, гречаний мед за рахунок високого вмісту заліза показаний при анемії, в каштановому меді міститься велика кількість вітамінів груп В, тому він рекомендується для профілактики і лікування стресу», — розповіла експерт.

Ягелевий мед видобувається бджолами з унікальної рослини ягель — лишайника, яким харчуються північні олені. За своїм лікарським властивостям, пояснила фахівець, він акумулює в собі всі корисні властивості рослини і рекомендується для зміцнення імунітету.

Не менш корисні і світлі сорти меду. До таких належить, наприклад, липовий мед, який володіє гіпоалергенним і жарознижуючим ефектом. А також акація — цей гіпоалергенний мед дозволяють вживати навіть діабетикам, оскільки він сприяє гарному травленню і допомагає обміну речовин в організмі.

Тому потрібно максимально уважно ставиться до вибору меду, тому що багато виробників під назвою «Мед» приховують просто солодкий продукт з сиропом.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.