Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мінприроди має намір відновити ліси Карпат

Більше трьох мільйонів саджанців вирощують на Львівщині, щоб відновити ліси Карпат, які були вирубані.

Саме таку кількість матеріалу для посадки збираються забезпечити фахівці модернізації місцевого лісового центру. За інформацією прес-служби Мінекології та природних ресурсів, були виділені гроші на цей процес, які пішли на реконструкції цехів посіву, лісорозсадників, теплиць.

За словами міністра Остапа Семерака, саме такий об’єкт зможе продукувати кількість, необхідну для того, щоб відновити ліси в регіоні. І для Міністерства це один з головних пріоритетів сьогодні. Так як ситуація, яка зараз складається в колись лісовому регіоні, дійсно, критична.

Крім того, міністр говорив про важливість співпраці з громадами. Відновлення вирубаних лісів саджанцями має бути актуальним для територій, якими зараз розпоряджаються органи місцевого самоврядування. Зокрема, Мінприроди хотіло б, щоб на даних територіях відбувалося відновлення червонокнижних рослин, тих дерев, які ростуть зараз в природно-заповідних зонах Карпатського регіону, Львівської області.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий