Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Бразилії народилася двійня через 123 дні після смерті матері

Baby small twins and newborn and heart

Бразильські лікарі протягом 123 днів підтримували життєдіяльність померлої вагітної пацієнтки, щоб врятувати її малюків. Про це інформують ЗМІ Бразилії з посиланням на лікарів, які займалися процесом.

Як повідомляється, 21-річна Франкілен да Сільва Паділха відчула нездужання, після чого повідомила чоловікові про гострий головний біль. Глава сімейства відвіз вагітну дружину в лікарню, медики якої діагностували у пацієнтки інсульт. У медустанові Франкілен померла. Лікарями було прийнято рішення відключити померлу від системи штучного життєзабезпечення, коли серця двійні зупиняться, проте малюки продовжували жити, тоді медики і вирішили спробувати врятувати крихіток.

Керував процесом Далтон Рівабем — лікар лікарні Носса Сеньйора до Россо (Південна Бразилія). До слова, за двійнятами доглядав практично весь персонал медустанови: матері вводилися необхідні медикаменти, постійно моніторити стан тіла вагітної, а також лікарі намагалися підтримувати той зв’язок, який не могла їм забезпечити Франкілен — персонал лікарні співав і розмовляв з малюками.

Нещодавно лікарі екстрено провели кесарів розтин, після чого на світ з’явилися Анна і Асафа, а чоловік Франкілен зміг нарешті поховати свою кохану.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.