Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги друку на полотні і особливості вибору полотна

Для того, щоб прикрасити своє приміщення, зробити його більш затишним, варто вибрати найкращі фотографії вас або вашої сім’ї, роздрукувати їх і повісити на стіну. Це зробить приміщення більш привабливим, вам захочеться повертатися додому знову і знову. Але дуже важливо, щоб друк ваших фотознімків був якісним. Саме тому варто вибрати репродукції картин на полотні — друк на полотні. Є можливість не тільки вибрати фото, але і також зображення картин відомого художника. Якщо вибирається саме картина, то варто враховувати її спрямованість, так як це буде впливати на стиль, напрямок вашого дизайну. Використання друку на полотні має велику кількість позитивних якостей. Розглянемо, як правильно вибрати полотно для друку, якими плюсами володіє кожен варіант, чому варто вибрати саме полотно, а не папір.

Якщо вас цікавить друк картин і фото на полотні, то рекомендуємо відвідати сайт https://artfactor.com.ua/svoj_dizajn_pechati_kartin_na_holste вже зараз.

Друк на полотні — це якість

Використання даного варіанта має ряд позитивних якостей, які роблять все популярнішим друк на полотні, а саме:

  1. Кількість зображень може бути різною;
  2. Швидкість друку. Якщо ви звертаєтеся до професійної компанії, то друк на полотні може бути створений дуже швидко. Залежно від розміру полотна, отримати його можна максимум на третій день після оформлення замовлення;
  3. Чорнила, які використовуються для створення, не вицвітають по закінченню часу, не тьмяніють;
  4. Зображення буде дуже якісним, в порівнянні з папером;
  5. Доступна ціна. Але зверніть увагу, що вона залежить від того, яка саме фарба використовується, розміру полотна, а також обраної компанії.

Яке вибрати полотно?

На вартість, а також якість зображення впливає правильно обране полотно. Зверніть увагу, що структура тканини може бути різною, що також впливає на її міцність. Отже, вибирати можна такі полотна:

  1. Лляні. Самий оптимальний варіант для створення якісного та довговічного зображення. Лляне полотно має міцність, стійкість до температур, а також вологи. Але його вартість досить висока;
  2. Бавовна — це більш дешевий варіант, який, на жаль, не відрізняється стійкістю до різних впливів;
  3. Штучні матеріали. Такий варіант, швидше за все, не буде якісним, так як технологія ще повністю не розроблена.

Дуже часто для зниження вартості полотна використовують бавовну, але для додання йому міцності та стійкості додають волокна на основі штучної сировини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.