Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Класифікація замків за механізмом запирання

Щодо замикаючого механізму виділяють наступні види замків для вхідних металевих дверей:

Електромеханічні
Функціонування засноване на введенні комбінації букв і / або цифр на електронній панелі. Додатково задіють фізичний ключ. Якщо послідовність чисел введена неправильно, фізичний ключ не допоможе з відкриттям дверей. Скористатися ключем можна тільки, якщо батарейка замку розрядилася.

Електромеханічні замикаючі механізми або «смартлок» можуть бути врізного або зовнішнього типу. Вироби забезпечені цифровим табло, з розміщеними на ньому цифрами. Кодування відбувається при введенні і збереженні в пам’яті заданої комбінації чисел.

Сучасні різновиди дверних замків укомплектовані системою розпізнавання відбитків пальців або сітківки ока. Фурнітуру постачають обладнанням для відкриття магнітною карткою.

Багато фахівців називають електромеханічну замикає продукцію найбільш практичним і надійним винаходом.

Кодові
Основна їхня перевага — відсутність ключів. Для відкриття необхідна комбінація цифр. У той же час, вони мають відмітний недолік — з часом експлуатації їх кнопки стираються, і зловмисники можуть побачити числа, які необхідно натискати. Підібрати комбінацію кнопок, знаючи які з них натискалися, набагато легше.

Сувальні
Називають класикою механізмів замикання. Їх функціонування засноване на комбінації кодових пластин до серцевини. Фізично зламати сувальдний пристрій не можна, але реально підібрати необхідну відмичку. Скільки піде часу у злодія на відкриття дверей, залежить від конструкції вироби і кількості сувальд (це оригінальні деталі, які закривають конструкцію в процесі провертання ключа).

Чим більше ключ має прорізів, тим більше пластин у виробі, а значить, складніше підібрати відмичку. Найчастіше максимальну гарантію захисту від злому дають конструкції з числом сувальд від 6 до 8.

Сувальдні замки також називають «сейфовими», оскільки вони часто застосовуються в банках і приміщеннях для зберігання цінних паперів.

Головним недоліком є ​​масивність і громіздкість. Розмір пристрою необхідно підбирати щодо габаритів дверної конструкції. За рахунок значних габаритів, ключі для сувальдних замків також не можуть похвалитися компактністю. Вони мають безліч борозенок, тому їх незручно носити в кишені.

Циліндрові
Моделі є найпопулярнішими на ринку дверної фурнітури. Попит на них зумовлений низкою важливих переваг. Перше з них — складність підбору відмички. Другий плюс — компактність ключа, який комфортно переносити в кишені.

Незважаючи на свій невеликий розмір і простоту конструкції, циліндрична продукція — серйозна перешкода для зломщиків. Конструкція складається з циліндра, серцевини і сувальдного пристрою. Якщо вам потрібен ремонт чи заміна замка в Києві, зверніться краще до спеціалістів із https://www.keylock.com.ua/locks/, щоб ненароком самостійними спробами не зіпсувати собі двері.

Моноблочні
Моделі являють собою єдину систему, в якій сувальдний і циліндровий замок працюють в парі. Така конструкція підвищує рівень взломостойкості дверного полотна. Закриття за допомогою сувальдного замку супроводжується висуванням додаткових ригелів (бічних або верхніх).

Закривання циліндрового замку відбувається спільно з підняттям шторки в сувальдном механізмі. Вона запобігає доступ відмичок і свердел через замкову щілину.

Замки-краби
Система замикання отримала назву за рахунок характерною конструкції. Вона укомплектована додатковими ригелями, які під’єднані до замку за допомогою тяг. При відкриванні ключем вони висуваються в різні напрямки по відношенню до полотна. Таким чином замикання здійснюється горизонтально і вертикально.

Елементи конструкції нагадують клешні краба. Професіонали називають такі моделі «система багатостороннього замикання». Закрита допомогою крабового пристрою двері, знаходиться в один рівень зі стіною, що ускладнює її злом навіть спеціальними інструментами.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий