Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Системи автоматичного поливу — знахідка для ландшафтного дизайну

Ландшафтні дизайнери в захваті від новинок в сфері догляду за газоном і іншою рослинністю. Системи автополиву на сьогоднішній день — це як раз те обладнання, яке дозволяє зберегти живу красу на ділянках, в клумбах, на прибудинкових територіях і скрізь, де потрібно зрошення рослин без участі людини. Тепер все, що доводилося робити вручну, можна довірити автоматичного поливу, який крім зрошення буде підтримувати режим і частоту поливу.

На відміну від людини, техніка має алгоритмом дій і здатна виконувати завдання періодично в один і той же час. встановлене заздалегідь. Тепер не потрібно турбуватися за те, що квіти на клумбі зів’януть або пожовтіє газон, адже щодня поливаючи рослинність, ви збережете її зовнішню привабливість.

Інтернет-магазин, що знаходиться за посиланням https://polivaem.com.ua/, надає системи для автоматичного поливу. Власники приватних будинків і бізнесмени будуть раді різноманітності моделей для поливу. Будь-які рослини потребують постійного догляду і особливо це актуально там, де вони є невід’ємною частиною ландшафтного дизайну.

Для системної та регулярної організації поливу необхідно пройти п’ять обов’язкових етапів, які допоможуть сформувати красивий ландшафт і зберегти його надовго:

  1. Проектування. Від цього етапу буде залежати масштаб і радіус поливу, ціна послуги на установку обладнання для поливу.
  2. Вибір і покупка обладнання. Залежно від виду рослин та інших не менш корисних фактів потрібно вибрати обладнання, яке відповідає умовам і даним проекту для поливу.
  3. Монтаж обладнання відповідно до проекту.
  4. Налаштування пристрою і автоматики для подальшого легкого управління системою поливу.
  5. Інструктаж і коротка консультація про систему автоматичного поливу.

У автоматичного поливу явно більше переваг перед ручним поливом, який до того ж іноді нерегулярно проводиться. Перш за все це невелика витрата води і економія часу, а також грамотний догляд без шкоди для рослин різного виду. І якщо раніше конструкція автоматичного поливу була проста і зрозуміла, то зараз справи йдуть інакше й устаткування для автополиву стало значно розумніші і складається з датчиків руху, автоматизованого управління та інших конструктивних елементів. Ці нові представники догляду за рослинами є комплексними системами, що дозволяють вчасно включати зрошення рослин різними способами, приводити клумби і газони в порядок за таймером, відключатися під час дощу автоматично.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.