Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати кондиціонер для квартири і будинку - відгуки фахівців

Плюси і мінуси

Для спліт-систем, так само як і для будь-якої іншої техніки, характерні негативні і позитивні сторони. Список переваг складається з наступних пунктів:

 1. температура підтримується в діапазоні, який задається користувачем;
 2. простота створення комфортного мікроклімату;
 3. низький рівень споживання електроенергії;
 4. низький рівень шуму;
 5. можливість експлуатації при мінусовій температурі;
 6. зручне управління;
 7. просте обслуговування.

Що стосується негативних моментів, то нам вдалося знайти всього два недоліки:

 1. висока вартість, яка безпосередньо залежить від функціоналу і надійності системи;
 2. висока чутливість до перепадів напруги, що вимагає використання стабілізатора напруги - в іншому випадку термін експлуатації спліт-системи може бути дуже коротким.

Максимальна температура експлуатації

Основою тривалої роботи спліт-системи є дотримання правил її експлуатації

Важливе місце тут відводиться дотриманню температури, при якій працює спліт-система. Такі обмеження існують для охолодження і обігріву в різні періоди року

Для кожної моделі, яку пропонує официальный магазин купер хантер, характерні свої обмеження, які прописуються в інструкції і вказуються в паспорті.

Середнє значення знаходиться в межах 20-27 градусів тепла. При таких умовах кондиціонер не відчуває підвищених навантажень, а компресор не зношується швидше, ніж належить. Допустимі значення можуть знаходитися в значній розкиді. Це пояснюється різницею в кількості датчиків контролю, які розташовуються у внутрішньому блоці. У моделях з великою кількістю датчиків нижня межа може перебувати на іншому рівні.

Для більшої частини спліт-систем характерні стандартні межі температурного режиму. Для роботи в режимі охолодження діапазон допустимих температур становить від +18 до + 45 градусів. Для режиму обігріву встановлюються інші межі: від -5 до +18.

На ринку кліматичного обладнання трапляються винятки. Це можуть бути тільки дуже дорогі моделі. У модельних лінійках компаній Mitsubishi і Daikin зустрічаються подібні системи. Таке обладнання може використовуватися практично круглий рік, адже діапазон допустимих температур знаходиться в межах від -25 до +55 градусів.

Місце встановлення

Перед покупкою пристрою потрібно подбати про його майбутньому розташуванні. Цей фактор впливає як на комфорт, так і на оптимальну роботу. При монтажі рекомендується дотримуватися таких вимог:

 1. встановлювати так, щоб потік повітря не надходив в постійне місцеперебування людини в кімнаті;
 2. не встановлювати спліт-систему поруч з ліжком, оскільки шум електроприводу принесе дискомфорт;
 3. монтувати тільки один кондиціонер в кімнаті;
 4. дотримуватися рекомендовані значення між зовнішнім і внутрішнім блоком.

У коробці з пристроєм лежить інструкція з вимогами до експлуатації, яку рекомендується вивчити.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.