Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Виробництво гранітних памятників Granit-Beliak

Зараз складно знайти українського виробника гранітних пам'ятників. Більшість гранітних заводів спеціалізуються на оптовій продажі своєї продукції, співпрацюючи з посередниками, які доставляють готові моделі пам'ятників до міст і сіл з Житомирської області.

Проте, існують фірми, які також працюють з індивідуальними замовниками. Одна з таких фірм - гранітна майстерня Granit-Beliak у місті Коростишів. Тут виготовляються різноманітні ритуальні вироби з натурального каменю, включаючи пам'ятники з граніту і мармуру, гранітні надгробні плити, облицювальну плитку, вази на могилу, кам'яні огорожі на кладовище та інші.

Каменеобробна фірма Граніт-Бєляк із міста Коростишева пропонує виготовлення ритуальних виробів із природнього каменю. Для виробництва пам'ятників використовується чорний габро Буки та місцевий габро. Ці види каменю видобуваються з кар'єрів українських родовищ Житомирської області.

Вироби з граніту Коростишівського підприємства з каменеобробки мають попит по всій Україні. Люди замовляють памятники в Київ, Одесу, Вінницю, Чернівці, Львів, Тернопіль, Харків - всі обласні центри та невеличкі містечка і села. Просто фірми, які знаходяться там закуповують граніт саме у нас в Коростишеві по оптовим цінам. Береться оптом далеко не тої якості камінь, який ми пропонуємо під індивідуальні замовлення.

Вартість памятників оптом вказана на сайті https://granit-beliak.com/granit-optom.

Для пошуку безпосереднього виробника гранітних пам'ятників можна скористатися наступними шляхами:

  1. Інтернет-пошук: Використовуйте пошукові системи для знаходження виробників гранітних пам'ятників у вашому регіоні. При цьому варто шукати конкретні підприємства, майстерні або студії, які спеціалізуються на виготовленні пам'ятників без посередників.
  2. Рекомендації та референси: Зверніться до родичів, друзів або знайомих, які раніше замовляли гранітні пам'ятники. Вони можуть порадити вам безпосередніх виробників, з якими вони співпрацювали.
  3. Відвідайте кам'яницькі майстерні: Відвідайте місцеві кам'яницькі майстерні або каменерізи, де виробляються гранітні вироби. Зверніться безпосередньо до майстрів і запитайте про можливість виготовлення гранітного пам'ятника на замовлення.
  4. Відвідайте місцеві виставки і ярмарки: Часто на виставках і ярмарках, присвячених пам'ятникам та похоронному обрядові, присутні виробники гранітних пам'ятників. Ви маєте можливість зустріти їх особисто, ознайомитися з їхньою продукцією і обговорити свої потреби безпосередньо з ними.

Незалежно від обраного методу, завжди рекомендується провести додаткове дослідження щодо репутації виробника, переглянути зразки їхньої роботи та обговорити всі деталі замовлення перед тим, як прийняти рішення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.