Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Вибираємо ламінат: основні вимоги до якісного покриття

Ламінат – це один з найпопулярніших видів покриття для підлоги, яке використовується в будинках, квартирах, офісах та інших приміщеннях. Він володіє безліччю переваг перед іншими покриттями для підлоги, такими як міцність, довговічність, легкість у догляді та широкий вибір дизайну. Однак, щоб отримати якісний та довговічний ламінат, необхідно враховувати деякі вимоги.

У цій статті ми розповімо, як вибрати якісний ламінат, перейшовши за посиланням https://holz.ua/ua/uzhgorod/pol/laminat/, а також про вимоги до цього покриття.

Міцність

Однією з головних вимог до якісного ламінату є його міцність. Ламінат має бути досить міцним, щоб витримувати постійне навантаження, не деформуватися та не втрачати свої характеристики з часом. Перевірити міцність ламінату можна, наприклад, вибираючи зразки в магазині та перевіряючи, як він витримує удари та навантаження.

Відповідність класу зносостійкості

Якісний ламінат також має відповідати класу зносостійкості. Клас зносостійкості ламінату визначається його міцністю та стійкістю до стирання. Чим вищий клас зносостійкості, тим довше ламінат прослужить вам. Класи зносостійкості ламінату зазвичай позначаються цифрами від 21 до 34, причому класи 21-23 призначені для використання в житлових приміщеннях, а класи 31-34 – для комерційних приміщень.

Вологостійкість

Якщо ви плануєте використовувати ламінат у приміщеннях з високою вологістю, таких як ванні кімнати та кухні, то вимогою до якісного ламінату є його вологостійкість. Ламінат повинен бути стійкий до дії води й несхильний до деформації та руйнування. Вологостійкий ламінат має спеціальне покриття, яке захищає його від вологи.

Ширина дощок

Ще однією вимогою до якісного ламінату є ширина дощок. Ширина дощок може бути різною, але чим ширші дошки, тим природнішим виглядає покриття. Однак, варто враховувати, що чим ширші дошки, тим складніше укладати ламінат, а також він може бути більш схильний до деформації.

Сумісність із підігрівом підлоги

Якщо ви плануєте використовувати ламінат разом із системою підігріву підлоги, то вимогою до якісного ламінату є його сумісність із підігрівом. Ламінат повинен бути стійкий до високих температур і несхильний до деформації при використанні системи підігріву підлоги.

Ламінат не вимагає особливого догляду, достатньо його регулярно чистити пилососом або м’якою щіткою та протирати вологою ганчіркою. Не слід використовувати агресивні засоби.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.