Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Спортивне обладнання для вуличних майданчиків: переваги та різновиди

Фізичні навантаження та спеціальні вправи для розвитку м'язів, спритності та витривалості корисні людям різного віку. При цьому особливо ефективними є заняття на свіжому повітрі. Для цього можна використовувати спеціальні вуличні майданчики, які можуть встановлюватись у різних зонах.

Компанія «ГОЙДА» пропонує великий вибір спортивного обладнання https://goida-da.com/produkciya/sport, яке може бути розміщене у парках, скверах, поряд із житловими зонами, дошкільними чи освітніми установами тощо. На майданчиках із подібним обладнанням зможуть займатися усі охочі.

Переваги спортивного обладнання для вуличних майданчиків

Сьогодні подібна продукція пропонується виробниками у величезному різноманітті. Сучасне спортивне обладнання для вуличних майданчиків може бути створене з дерева, металу або пластику. Затребуваними є вироби, виготовлені з комбінованих матеріалів. Елементи з дерева можуть похвалитися екологічністю та надійністю, металеві конструкції відрізняються довговічністю та стійкістю до високих навантажень, а пластикові – стійкістю до зовнішніх факторів та невеликою вагою.

До основних переваг вуличного спортобладнання варто віднести наступне:

 1. велика різноманітність конструкцій;
 2. можливість комбінування різних елементів на одному майданчику;
 3. високу міцність;
 4. відповідність екологічним та санітарним нормам;
 5. тривалий термін експлуатації;
 6. можливість надійної фіксації на різних типах поверхонь;
 7. привабливий зовнішній вигляд.

Різновиди вуличного спортивного обладнання

Сьогодні виробники випускають як універсальні, так і спеціалізовані види обладнання. Подивитися на різновиди можна на сайті виробника. Універсальні варіанти призначаються для виконання різних видів вправ, ігор та іншого активного проведення часу. Спеціалізовані види зазвичай створюються для конкретних тренувань на свіжому повітрі або наступних видів спорту:

 1. футболу;
 2. баскетболу;
 3. тенісу;
 4. волейболу.

Багато вуличних майданчиків мають поділ на зони, кожен із яких має власне призначення. При цьому затребуваним обладнанням, призначеним для розміщення на них, є:

 • бруси та турніки;
 • лави для преса;
 • вуличні тренажери;
 • лабіринти;
 • столи для тенісу;
 • футбольні ворота або баскетбольні кільця.

На одному майданчику може розміщуватись відразу кілька однакових видів обладнання. Однак це залежить від його розмірів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.