Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як взяти кредит в Україні?

У цій статті, ми докладно опишемо процес, як взяти кредит в Україні. Зараз на дворі 21 століття, і кредит в банку взяти набагато простіше. Досить заповнити заявку на кредит онлайн, і протягом 30 хвилин, максимум 2-х годин, з Вами зв’яжеться представник банку, і все детально розповість.

Вам в заявці потрібно буде заповнити лише кілька рядків, Ім’я, Прізвище, По батькові, номер мобільного телефону, ІПН, вік, і суму бажану отримати в кредит. А також вибрати із запропонованих варіантів, варіант відповіді на питання: Ви працюєте? І мета кредиту? Як правильно відповідати на ці питання, що б банк видав Вам кредит? Банк не перевіряє, на що Ви саме використовували гроші, якщо це звичайно не цільовий кредит, як автокредитування.

До речі, на сторінці http://zajmonline.com.ua/zaim-na-kartu ви можете порівняти різні сервіси надання кредитів та вибрати найбільш вигідний саме для вашої ситуації!

Банки практично не дають кредити на перекредитування, лікування, і на відкриття бізнесу. Але, дуже легко дають кредити на покупку техніки, меблів. Фактично неможливо отримати кредит, якщо Ви відповісте про зайнятість: «декретну відпустку» або «тимчасово не працюючий». Якщо Ви вже заповнювали заявку, в якій або банк і Вам відмовили в кредиті, немає сенсу протягом півтора місяців заповнювати нову заявку в цей же банк. Не заповнюйте кілька заявок в один і той же банк, банк порахує коректної тільки одну заявку, а всі наступні проігнорує. Обов’язково заповнюйте правильний контактний номер телефону, якщо оператор банку не додзвонитися Вам за 3-4 рази, Ваша заявка буде вважатися недійсною, а нову, можна буде заповнити, як ми вже писали, через 1,5 місяці. Якщо Ви, заповнюєте заявку у нас на сайті, відразу в кілька банків, там оператор, все-таки постарається допомогти Вам отримати кредит.

Отже, після заповнення онлайн заявки, Вам передзвонює фахівець банку і уточнює деталі. Ви з ним обговорюєте в яке відділення банку Вам зручно підійти за грошима або кредитною карткою. Зверніть увагу, що банки не працюють у вихідні, якщо Ви заповнили заявку в неділю, то Вам зателефонують в понеділок вранці.

Для отримання кредиту необхідно всього 3 документи: паспорт громадянина України, оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, і документ, що підтверджує Ваш дохід — для не великих сум цей документ іноді не потрібно.

Що Ви, крім грошей або кредитної картки, обов’язково повинні взяти в банку, це природно, оригінал кредитного договору. Якщо Ви берете не готівку, а кредитну карту, то ще запечатаний конверт з пін кодом. Конверт повинен бути не пошкоджений, зверніть на це увагу. Деякі банки надають можливість клієнтам придумати і призначити собі пін код самостійно, при першому використанні карти. Це легко зробити відразу на місці у фахівця, або в банкоматі банку, фахівець докладно розповість, як це зробити. Поставте підпис на карті, у відведений для цього місце.

Пін код не пишіть на карті, або на папірці, яка лежить поруч з картою. При втраті або крадіжці, Ви можете не встигнути, зателефонувати в банк і заблокувати карту. У цьому випадку Ви несете відповідальність за крадіжку грошей з карти, а не банк.

Обов’язково відразу уточніть у фахівця, терміни і умови погашення кредиту. Погашати кредит Ви зможете в будь-якому зручному для Вас відділенні банку, в якому Ви взяли кредит, в касі або терміналі. Поруч з терміналом завжди чергує фахівець банку, який допоможе Вам їм скористатися, покласти гроші і отримати квитанцію. Квитанції з каси або терміналу, зберігайте обов’язково, більше 3-х років, після того як ви закрили кредит повністю, не викидайте їх, ні в якому разі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий