Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

«Яндекс» масово обнулив рахунки українських рекламодавців

Російська компанія «Яндекс» обнулила залишки на рахунках українських рекламодавців. Про це інформують представники організації у своєму зверненні до українських користувачів «Яндекс.Директ».

Напередодні компанія зробила розсилку повідомлення своїм українським партнерам, в якому повідомляється, що «Яндекс» більше не може виконувати свої зобов'язання за Договорами, зокрема компанія не може здійснювати повернення отриманих згідно з документами грошових сум, в розмірі вартості ненаданих послуг. При цьому в повідомленні наголошується, що даний факт неможливості виконання зобов'язань є для «Яндекса» невідворотним і надзвичайним, і безпосередньо залежить від введених українським урядом санкцій.

Також в «Яндекс» відзначили, що невитрачені кошти не списані, але в зв'язку з тим, що рахунки компанії заблоковані, повернути гроші немає можливості. Зобов'язання за Договорами припинені на термін дії блокування ресурсу.

До слова, в соціальних мережах українські користувачі «Яндекс.Директ» підтвердили, що їхні баланси пішли в нуль.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь