Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Проект дитячого будинку нового типу реалізується на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині, у 50-ти км від обласного центру, йде будівництво першого в нашій країні дитячого будинку принципово нового типу — Малого групового будинку.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, в області реалізується пілотний проект впровадження сучасної системи допомоги дітям-сиротам. Він передбачає замінити громіздкі і неефективні інтернати Малими груповими будинками. Будівництву першого з них приділяється велика увага і на рівні обласної влади, і на рівні держави. За словами глави ОДА Валентина Резніченко, кошти на будівництво виділені з держбюджету. Вже зведено стіни, встановлено вікна, зараз будівельники працюють над дахом. Планування будинку буде дуже зручним, а його інтер’єр — сучасним і затишним. Дитячий будинок обладнають гарними меблями, у дворі обладнають спортивний і дитячий майданчик. У кожній з 5 дитячих кімнат поселяться по дві дитини. Крім дитячих, в будинку будуть кімната вихователя, простора кухня-студія, тераса. Словом, діти будуть рости в практично сімейній атмосфері, для них нададуть можливість займатися улюбленою справою. У Петриківці є ДЮСШ, музична, художня школи.

Після Петриківського, в області розпочнуть будівництво ще 5-ти таких будинків.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.