Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

На вокзалі в Києві з'явилася величезна голова Гоголя

На Південному залізничному вокзалі української столиці встановили величезну статую у вигляді голови відомого письменника ХІХ століття Миколи Гоголя. Про це стало відомо з оприлюдненого в соціальних мережах відеоролика, на якому відображений процес установки арт-об'єкту.

Композиція з'явилася в Києві на території Південного залізничного вокзалу в ніч на неділю, 7 квітня. Виявилося, що статую встановили в рамках рекламної акції щорічного мультидисциплінарного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Гогольfest», який до недавнього часу проходив в столиці.

Цього року захід відбудеться в Маріуполі, в зв'язку з чим голову Гоголя і вирішили встановити саме на залізничній станції. Відповідно до думки організаторів, це логічно, адже письменник, як і шанувальники фестивалю, не може пропустити таку подію, тому завчасно прибув на вокзал.

Примітно, статуя була встановлена ​​за погодженням з ПАТ «Укрзалізниця», а також з Міністерством інфраструктури.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь